قوانین و مقررات

قوانین و مقررات

قوانین و مقررات.

سایت www.sairosoft.com/www.sirosoft.ir متعلق به شرکت فناوریهای نوین پارسیان هوشمند گستر آرمان (سایروسافت )می باشد و کلیۀ عملیات در این سایت مشمول قوانین جاری تجارت الکترونیک و قوانین پلیس فتا بوده و هرگونه تخلف، تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

هرگونه سوء استفاده از نام سایروسافت، سایت اینترنتی www.sairosoft.com/www.sirosoft.ir ، مکاتبه از طرف این شرکت و یا استفاده از نام های مشابه که شبهه مشابهت و تطابق را ایجاد نماید ممنوع بوده و از طریق شکایت به مراجع قانونی ذی‌صلاح، دادگاه‌های رسیدگی به جرائم اینترنتی در داخل و یا خارج از کشور و نیز اطلاع‌رسانی به سرویس دهندگان و سرویس گیرندگان اینترنتی قابل پیگرد قانونی خواهد بود.

خدمات و محتوای عرضه شده توسط سایت سایروسافت جهت استفاده در این سایت تولید می شود. هرگونه سوء استفاده از اطلاعات، متن ها، عکس ها، نقشه ها، طرح ها، لوگو و ... از این سایت پیگرد قانونی دارد و هیچ فرد حقیقی یا حقوقی اجازه‌ی سوء استفاده از این مطالب را نخواهد داشت. ذکر مطالب این سایت در اینترنت، تنها با ذکر نام و نشانی اینترنتی سایت سایروسافت و همچنین لینک مربوط به مطلب ذکر شده و در رسانه‌های کاغذی، تنها با کسب مجوز کتبی از مسئولان سایت سایروسافت امکان پذیر خواهد بود.

وبسایت سایروسافت پایگاه اینترنتی دیگری جزwww.sairosoft.ir/ www.sairosoft.com و زیر‌مجموعه‌های آن نداشته و تنها از همین راه با کاربران خود تماس می‌گیرد. سایر مکاتبات اینترنتی از آدرس‌هایی جز آدرس‌های رسمی و معتبر این وب‌سایت، مورد تأیید گروه سایروسافت نیست.

هر کاربر متعهد میشود تا هیچ گونه اطلاعاتی را از روی سایت هک نکرده و مشارکتی نیز با اشخاص حقوقی و حقیقی در انجام این امر نداشته باشد و همچنین در صورت مشاهده و اطلاع از هرگونه هک توسط شخص یا مؤسسات دیگر در اسرع وقت این امر را به اطلاع مدیریت سایت سایروسافت برساند.

در صورت ایجاد اختلال در این سامانه و یا جستجوی بی هدف و یا اقدام به هک کردن سایت و دسترسی به اطلاعات سایر کاربرین، با توجه به قوانین، دسترسی این افراد را به سایت قطع نموده و آنها را مورد پیگرد قانونی قرار خواهیم داد.

اطلاعات شخصی وارد شده توسط کاربران در سایت سایروسافت کاملا محرمانه و دارای امنیت بالایی است و سایروسافت نهایت تلاش خود را جهت نگهداری و محافظت از این اطلاعات به کار میبرد. همچنین وبسایت سایروسافت اطلاعات شخصی کاربران را با هیچ مجموعه ی دیگری به اشتراک نخواهد گذاشت و مراجع ذیصلاح فقط در صورت موارد مصرح در قانون، امکان استفاده از این اطلاعات را خواهند داشد.

شرایط و ضوابط عمومی

وب‌سایت سایروسافت طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران،قوانین مرتبط با جرائم اینترنتی و مجموعه‌ی قوانین و مقررات تجارت الکترونیکی فعالیت می‌کند.

خدمات و محتـوای عرضه شده توسط وب‌سـایت سایروسافت جهت استـفاده‌ در این وب‌سـایت تولید می‌شوند. هر گونه سوءاستفـاده از اطلاعات، متن‌ها، عکس‌ها، نقشه‌ها، طرح‌ها، لوگو و... از این وب‌سایت پیگرد قانونی دارد و هیچ فرد حقیقی یا حقوقی اجازه‌ی سوء استفاده از مطالب این وب‌سایت را ندارد. ذکر مطالب این وب‌سایت در اینترنت، تنها با ذکر نام و نشانی اینترنتی وب‌سایت سایروسافت و لینک به مطلب ذکر شده مجاز است و در رسانه‌های کاغذی، با کسب اجازه‌ی کتبی از مسئولان وب‌سایت.

اطلاعات شخصی کـاربران در سایروسافت کاملاً محرمانه اسـت. سایروسافت تـمام تـلاش خود را برای محـافظت از اطلاعات شخصی کاربران می‌کند. لـذا جهت حفظ حریم اطلاعات شخصی کاربران، کاربر باید تعهد بدهد تا عامل تلاش جهـت هک کردن هر گونه اطلاعات موجود در سـایت نبوده و هیچ‌گونه معاونت و یا مشارکتی با اشخاص حقیقی و یا حقوقی در این امر نداشته باشد. ضمناً کاربر تعهد می‌دهد که هر گونه اطلاع از توسل به هک کردن اطلاعات توسط شخص و یا موسسه‌ی دیگر را در اسرع وقت به مدیریت سایت سایروسافت اطلاع دهد.